1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

День працівника соціальної сфери!

28.10.2019

Третє листопада –

День працівника соціальної сфери!

 

Вітаю з професійним святом працівників і ветеранів праці соціальної сфери та усіх, хто причетний до важливої, відповідальної і непростої роботи у сфері соціальних послуг.  Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними у цей непростий для усіх час. Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми та життєві негаразди. Завдяки Вам мільйони людей отримують соціальні допомоги та послуги, а з ними і надію на справедливість. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять Вам заслужену людську шану і повагу.

Діяльність Фонду соціального страхування України та його управління в Дніпропетровській області направлена на реалізацію завдань соціальної політики держави в справі соціального захисту трудящих у випадках тимчасової та стійкої втрати працездатності, відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві від нещасних випадків та професійних захворювань, вагітності та пологів жінок – працівниць, надання послуг з реабілітаційного  лікування застрахованих у Фонді осіб та членів їх сімей.

Бажаю кожному міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, наснаги і завзяття в служінні народові України!

 

 

З повагою до кожного-

начальник  управління

виконавчої дирекції

ФССУ в Дніпропетровській області                                                                                             Борис Мазур