1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

25.10.2022

З 01 липня Державна служба України з питань праці за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці» розпочала інформаційну кампанію» виходь на світло!».

Кампанія спрямована на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

В умовах повномасштабної війни одним із головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави, має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

Держава має вживати рішучих кроків у напрямі популяризації офіційного працевлаштування та виплати офіційної заробітної плати.

Під умовною назвою «Виходь на світло» відкрита мета: підвищення рівня обізнаності громадян про переваги задекларованої та ризики незадекларованої праці. З цією метою управління Держпраці у Дніпропетровській області тісно співпрацюватиме з управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Дніпропетровській області.

З питань оформлення офіційного працевлаштування просимо звертатись за телефоном: +380952248990 та контактними номерами телефонів Держпраці у відповідному регіоні https://pratsia.in.ua/consultation.php