1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

Перелік послуг в режимі віддаленого робочого місця Апостолівського районного центра зайнятості

09.02.2018

Апостолівський районний центр зайнятості планує проводити виїзні прийоми до Грушівської територіальної громади для надання послуг з питань працевлаштування та соціального захисту від безробіття кожен третій четверг щомісяця за адресою: с. Грушівка вул. Олександра Довженка буд. 24, Центр надання адміністративних послуг.

Послуги

які надаються спеціалістами Апостолівського районного центру зайнятості

ПІД ЧАС СТАЦІОНАРНОГО ПРИЙОМУ

 1. Інформаційно-консультаційні послуги щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів.
 2. Послуги з пошуку роботи за допомогою порталу державної служби зайнятості “Труд” та інших сайтів з пошуку роботи.
3.  Резервування часу на первинний прийом або консультацію до спеціалістів районного центру зайнятості через сервіс “Електронна черга”.
4.  Надання профорієнтаційних послуг, в тому числі для учнівської молоді або на замовлення роботодавців із застосуванням психодіагностичних методик.
ВСЬОГО:   4 послуги

 

До уваги безробітних!

Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс “Електорнна черга”, за допомогою якого Ви можете самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості. Завдяки сервісу можна не виходячи із дому записатись до центру зайнятості на первинний прийом або отримання консультації. У разі, якщо Ви зареєстрували для себе час, Вам не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця вибраного центру зайнятості у вибраний час.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних http://www.dcz.gov.ua./EReception/ доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику “Електронні послуги”, “Запис на відвідування”.

 

Адміністрація Апостолівського РЦЗ