1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 11 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Проєкти рішень 

ГРУШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХІ СЕСІЯ  VIIІ СКЛИКАННЯ 

1.  Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Релігійній Громаді Святого Апостола Іакова Парафії Української Православної Церкви. Переглянути проєкт.

2. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Соколюк Оксані Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Переглянути проєкт. 

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Куречеву Леоніду Миколайовичу. Переглянути проєкт.

4. Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії сьомого скликання Грушівської сільської ради від 10 липня 2020 року № 449 за заявою громадянина Карамушка  Сергія Олександровича . Переглянути проєкт.

5. Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії сьомого скликання Грушівської сільської ради від 18 жовтня 2019 року № 293 за заявою громадянина Сухорукова Максима Ігоревича. Переглянути проєкт.

6. Про внесення змін до рішення № 117/VIIIVIII від 23.06.2021 року «Про затвердження   програми соціальної політики   Грушівської сільської ради на 2021 рік. Переглянути проєкт. Заходи до програми

7. Про внесення змін до рішення сільської ради  від 22 грудня 2020 року № 32 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2021 рік». Переглянути проєкт.  Пояснювальна. Додаток1. Додаток2. Додаток3.

8. Про перерозподіл видатків загального, та спеціального фонду сільського бюджету громади . Переглянути проєкт.  Пояснювальна.

9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Володіну Івану Васильовичу Переглянути проєкт.

10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Заході Олександру Миколайовичу Переглянути проєкт.

11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Володіну Івану Васильовичу Переглянути проєкт.

12. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Векличу Сергію Ігоровичу Переглянути проєкт.

13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Марокко Олександру Олександровичу Переглянути проєкт.

14. Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність Репілевській Лідії Іванівні для ведення особистого селянського господарства Переглянути проєкт.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та надання земельної ділянки у власність громадянці Жигаревич Ірині Юріївні Переглянути проєкт.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та надання земельної ділянки у власність громадянам Куменку О. М., Куменко В. І. та Куменку С. О. Переглянути проєкт.

17. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шлундовій Ользі Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Переглянути проєкт.

18. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки у розмірі земельної частки (паю) для передачі її у власність громадянці Мільчаковській Олені Петрівні на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області Переглянути проєкт.