1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 13 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

Проєкти рішень 

ГРУШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХІІІ СЕСІЯ  VIIІ СКЛИКАННЯ 

1. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Білокрис Анастасії Сергіївні. Переглянути проєкт.

2. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кабак Юлії Ігорівні. Переглянути проєкт. 

3. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Мирошниченко Ларисі Вікторівні. Переглянути проєкт.

4. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Кунець Любові Леонідівні.. Переглянути проєкт.

5. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Калиті Олександру Миколайовичу. Переглянути проєкт.

6. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Сидоренку Анатолію Федоровичу. Переглянути проєкт.

7. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Ткачуку Віталію Яковичу. Переглянути проєкт.

8. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Фурсі Олександру Сергійовичу. Переглянути проєкт.   

9. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Якубенко Юліані Андріївні. Переглянути проєкт. 

10. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Яскевичу Дмитру Анатолійовичу. Переглянути проєкт.

11. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області. Переглянути проєкт.

12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність гр. Коханцю Валерію Леонідовичу. Переглянути проєкт.  

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Верхня, 38, в селищі Токівське. Переглянути проєкт.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та надання земельної ділянки у власність гр. Становову Олегу Юрійовичу. Переглянути проєкт. 

15. Про перелік земельних ділянок право власності чи оренди на які може бути продане на земельних торгах (аукціоні). Переглянути проєкт. Додаток.