1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

Рішення № 13/І – VІІ від 10 листопада 2015 року

25.08.2016

gerb_black and white
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Г Р У Ш І В С Ь К А   С І Л Ь С Ь К А   
Р А Д А
ДНІПОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПЕРША СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2015р року

№ 13/І – VІІ

с. Грушівка
«Перейменування вул. Кірова в с. Ленінське»
        На виконання Закону України № 317 – VII  «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону  пропаганди їх символіки»  проведено  письмове опитування жителів  вулиці, які мають місцеву реєстрацію та виборче право, та підтвердили  своє виявлення переіменувати вулицю  Кірова на назву вулиці ім. Олега  Литвина.  Мама Олега, яка проживає на цій вулиці  Литвин Тетяна Никифорівна  дала згоду на перейменування вулиці  в пам’ять              О. Литвина.

Олег Олексійович Литвин 1979 року народження, навчався в місцевій школі, виростав серед свої односельчан доброю дитиною, отримав вищу освіту, був шанованою людиною  та кваліфікованим фахівцем. Добровольцем  пішов захищати незалежність  та  суверенітет держави Україна в складі 25 окремого МТБ  «Київська Русь». Загинув в бою під м. Дебальцеве на сході України 14 листопада 2014 року.

Нагороджений за мужність при  виконанні бойових завдань державними нагородами.  Є прикладом  патріотичного служіння народу України, вірність військовій присязі  та сміливість і гідність в безкорисливому  служінні Українській державі.

 ВИРІШИЛА:
  1. Перейменувати вулицю Кірова в с. Ленінське Апостолівського району Дніпропетровської області на назву вулиці Олега Литвина.
  2. Провести відповідну процедуру в Державному реєстрі та оприлюднення і розміщення назви вулиці на будівлях жителів.

Голосували:   за – 25, проти – немає, утрималось – 1.

       Сільський голова :                                         Попельнюк   В. О.