1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

Рішення № 47/ІІІ – VІІ від 29 лютого 2016 року

25.08.2016

gerb_black and white
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Г Р У Ш І В С Ь К А   С І Л Ь С Ь К А   
Р А Д А
ДНІПОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
  Р І Ш Е Н Н Я   
 
«Про приведення у відповідність державної реєстрації назви громади та виконавчого комітету Ленінської сільської ради»
Згідно закону України

«Про добровільне об’єднання територіальних громад» статті 4, пункту 5, найменування об’єднаної територіальної громади є похідним від найменування населеного пункту, визначеного її адміністративним центром».

Постановою Верховної Ради України від 4 лютого 2016 року № 984 –VІІІ «Про перейменування окремих населених пунктів та районів « відповідно до пункту 29, частини першої статті 85 Конституції України, пункту 8 статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в України та заборону пропаганди їхньої символіки» Верховна  Рада України постановляє:

Перейменувати окремі населені пункти та райони:

у Дніпропетровській області: село Ленінське Апостолівського району на село Грушівка. Розпорядженням сільського голови      № 16/О від 10 лютого 2016 року, пункту 1.

«Про здійснення заходів у декомунізації в населених пунктах сільської ради перейменовано вулицю Леніна в селі Ленінське на вулицю Олександра Довженка сільська рада

ВИРІШЕНО
  1. Внести зміну в назву об’єднаної територіальної громади – Грушівська сільська об’єднана територіальна громада (Грушівська ОТГ) Дніпропетровської област
  2. Внести зміни в назву виконавчого комітету Грушівської сільської ради – Виконавчий комітет Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, та затвердити відповідні зміни назви в Положення про виконавчий комітет сільської ради.
  3. Внести відповідні зміни шляхом доповнень до Статуту стосовно змін назви населеного пункту Грушівка та адреси: вулиця Олександра Довженка буд. № 16 та назви Грушівська сільська об’єднана територіальна громада (Грушівська ОТГ). Виконавчий комітет Грушівської сільської ради, 2016 рік.
  4. Виготовити та замінити гербові печатки:
  • Особи публічного права, Грушівська сільська рада Дніпропетровської області.
  • Особи юридичного права, Виконавчий комітет Грушівська сільська рада Дніпропетровської області.

5. Виготовити та замінити печатки № 1 та № 2 для довідок Виконавчого комітету  Грушівської сільської ради та відповідні штампи для ведення діловодства виконкому.

6. Голові сільської ради провести відповідні зміни в реєстраційній картці у Державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Реєстраційної служби Апостолівського районного управління юстиції Дніпропетровської області.

Сільський голова В.О.Попельнюк