1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

Рішення № 50/ІІІ-VІІ від 29 лютого 2016 року

05.05.2016

gerb_black and white
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Г Р У Ш І В С Ь К А   С І Л Ь С Ь К А    Р А Д А
ДНІПОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРЕТЯ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 29 лютого 2016р року

№ 50/ІІІ-VІІ

с. Грушівка
  «Про реорганізацію, шляхом приєднання Грушівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступеня до Грушівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступеня Грушівської сільської ради Дніпропетровської області»
       Керуючись п.6 ст.71 Закону України «Про загальну середню освіту», ст.104 Цивільного Кодексу України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», відповідно до «Положення про порядок створення, реорганізації та ліквідації навчально – виховних закладів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.1994р. № 228 та на підставі ст.25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно Закону України від 05.02.2015 року № 157 – VII «Про добровільне об`єднання територіальних громад», з метою удосконалення мережі загальноосвітніх навчальних закладів, поліпшення навчального – виховного процесу, Грушівська сільська рада
 ВИРІШИЛА:
 1. Провести реорганізацію, шляхом приєднання Грушівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступеня до Грушівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступеня Грушівської сільської ради Днпропетровської області відповідно до чинного законодавства.
 2. Припинити діяльність юридичної особи комунальний заклад Грушівська загальноосвітня школа І – ІІ ступеня Грушівської сільської ради, ідентифікаційний код 24241613, яка розташована за юридичною адресою: 53850, Дніпропетровська область, Апостолівський район, с. Грушівка, вул. Шкільна, буд.3, у зв`язку з реорганізацією шляхом приєднання до комунального закладу Грушівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступеня Грушівської сільської ради, ідентифікаційний номер 20291979, яка розташована за юридичною адресою: 53850, Дніпропетровська область, Апостолівський район, с.Грушівка, вул. Садова буд. 22.
 3. Комунальний заклад Грушівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступеня, директор Трус Олександр Васильович вважати правонаступником активів та пасивів, всіх майнових прав та обов`язків Грушівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступеня, директор Зарецький Сергій Анатолійович, у відповідності до передавального акту з моменту внесення до Єдиного реєстру юридичних осіб запису про припинення діяльності останньої.
 4. Для здійснення дій щодо припинення діяльності юридичної особи Грушівської загальноосвітньої щколи І – ІІ ступеня, ідентифікаційний код 24241613, реорганізації, шляхом приєднання, створити комісію.
 5. Встановити, що срок проведення дії щодо припинення юридичної          особи КЗ Грушівська ЗОШ І – ІІ ступеня складає термін відповідно до чинного законодавства (Додаток № 1).
 6. Будівлі КЗ Грушівської ЗОШ І – ІІ ступеня, які росташовані за адресою:       53850, Дніпропетровська область, Апостолівський район, с.Грушівка, вул. Шкільна, буд.3 за КЗ Грушівська ЗОШ І – ІІІ ступеня Грушівської сільської ради, яка розташована за адресою: 53850, Дніпропетровська область, Апостолівський район, с.Грушівка, вул. Садова буд. 22 і призначити відповідальною особою директора Грушівскої ЗОШ І – ІІІ ступеня.
 7. Попередити працівників КЗ Грушівської І – ІІ ступеня щодо припинення діяльності юридичної особи Грушівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступеня, ідентифікаційний код 24241613, в зв`язку з реорганізацією, шляхом приєднання її до КЗ Грушівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступеня, та можливе вивільнення працівників шкіл відповідно до чинного законодавства.
 8. Комісії провести переведення та вивільнення працівників, розглянути та затвердити акти інвертаризації майна шкіл по закінченню процесу реорганізації, шляхом приєднання.
 9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, спорту, та соціального захисту населення.
50   
  Додаток № 1

Склад

комісії з реорганізації шляхом приєднання КЗ Грушівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступеня до КЗ Грушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.:

 1. Попельнюк Валерій Олексійович – голова виконкому, голова комісії;
 2. Плахотя Ірина Віталіївна – спеціаліст з освіти, заступник голови комісії;
 3. Ступка Лариса Валеріївна – завуч ЗОШ І-ІІІ ст. – секретар комісії;

Члени комісії

 1. Павленко Світлана Олександрівна – заступник голови виконкому;
 2. Трус Олександр Васильович – директор ЗОШ І-ІІІ ст.;
 3. Зарецький Сергій Анатолійович – директор ЗОШ І-ІІ ст.;
 4. Соловйова Яна Валентинівна – юрист виконкому;
 5. Ліванчук – Лігун Іван Григорович – депутат сільської ради;
 6. Ягунова Юлія Василівна – депутат сільської ради;
 7. Салімон Галина Максимівна – завуч ЗОШ І-ІІ ст.;
 8. Салтан Наталя Станіславівна – вчитель, голова профспілки.


печать 2