1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

Рішення № 63/5-VІІ-2 від 19 травня 2016 року

25.07.2016

gerb_black and white
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Г Р У Ш І В С Ь К А   С І Л Ь С Ь К А    Р А Д А
ДНІПОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П`ЯТА СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 19 травня 2016р року

№ 63/5 – VІІ-2

с. Грушівка
«Про відновлення порядку сплати коштів самооподаткування для фінансування цільових заходів соціально-побутового характеру».
        Заслухавши та обговоровши ініціативу депутатської комісії з питань ЖКГ, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, керуючись ст. 26, ст. 46, п. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з врахуванням ст.69 «Про місцеві податки і збори» для забезпечення на території Грушівської сільської ради фінансування цільових заходів соціально-побутового характеру сільська рада
 ВИРІШИЛА:
  1. Відновити та встановити суму платежу самооподаткування на території Грушівської сільської ради для фінансування цільових заходів соціально-побутового характеру в слідуючих розмірах на рік:
  • з домогосподарств – 10 гривень;
  • з фермерських господарств та підприємців – юридичних та фізичних осіб – 30 гривень;
  • за зберігання більше 6 календарних місяців вздовж своїх садиб на території сільської ради будівельних матеріалів, піску, глини, щебеню, органічних добрив, вугілля, дров та інше – 20 гривень.

2. Затвердити механізм сплати коштів самооподаткування сільського населення для фінансування цільових заходів соціально – побутового характеру. (Додаток № 1)

3. Використовувати кошти самооподаткування в тих населених пунктах де вони зібрані, та на цілі та заходи погодженні на загальних зборах громади в населених пунктах сільської ради.

4.Рекомендувати із коштів самооподаткування використовувати кошти на догляд за кладовищами, проведення благоустрою на території, наведенні належного санітарного стану на спільних територіях громади, лагодженні мережі вуличного освітлення та інші цілі запропоновані жителями та сільським депутатом округу в населеному пункті.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з житлово–комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємства та сфери послуг (голова комісії Вакуленко С.Г.).

 63 2