1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
28.04.2021 с. Грушівка № 105-1
Про затвердження «Порядку використання субвенції з сільського бюджету державному бюджету на виконання заходів «Програми поліцейський офіцер громади» у 2021 році

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування фінансування бюджету, та соціально- економічного розвитку, сільська рада

ВИРІШИЛА

 1. Затвердити Порядок використання субвенції з сільського бюджету державному бюджету на виконання заходів «Програми Поліцейський офіцер громади на 2021 рік» у 2021 році, далі – Порядок (додаток 1 до цього рішення).
 2. Затвердити форму Заявки на фінансування (додаток 2 до цього рішення) щодо використання субвенції з сільського бюджету державному бюджету на виконання заходів «Програми Поліцейський офіцер громади на 2021 рік» у 2021 році.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансування, бюджету, та соціально- економічного розвитку.

 

Грушівський сільський голова:                            Сергій  МАРИНЕНКО

 

 

Додаток 1

рішення сесії Грушівської сільської ради

 

 

 

Порядок

використання субвенції з сільського бюджету державному бюджету

на виконання заходів «Програми поліцейський офіцер громади на 2021 рік» у 2021 році

 

 

 1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів сільського бюджету на реалізацію заходів «Програми поліцейський офіцер громади на 2021 рік» (далі Програма), затверджених як субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (далі Субвенція).
 2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Виконавчий комітет Грушівської сільської ради.
 3. Головний розпорядник бюджетних коштів уповноважує одержувача бюджетних коштів – Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області на виконання заходів передбачених Програмою та надає йому кошти сільського бюджету в межах бюджетних асигнувань у вигляді Субвенції.
 4. Субвенція спрямовується на придбання паливно-мастильних матеріалів, та ремонту автомобіля для відділення поліції №7 Криворізького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області . Закупівля товарів за рахунок коштів Субвенції здійснюється в установленому законом порядку.
 5. Надання Субвенції здійснюється в обсягах, передбачених Рішенням Грушівської сільської ради «Про внесення змін до рішення сільської ради від 22грудня 2020 року № 32» Про бюджет сільської територіальної громади на 2021 рік» № 105/VI-VIII від 28.04.2021 року.
 6. На надання Субвенції, головний розпорядник коштів використовує кошти загального фонду, залучені за рахунок вільного залишку бюджетних коштів загального фонду сільського бюджету з урахуванням вимог статті 85 Бюджетного кодексу України.
 7. Субвенція з сільського бюджету державному бюджету ураховується в дохідній та видатковій частині бюджету отримувача коштів за відповідними кодами класифікації доходів і видатків, в обсягах затверджених в установленому порядку, згідно чинного законодавства.
 8. Підставою для фінансування з сільського бюджету є Договір про надання субвенції з сільського бюджету до державного бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку Грушівської сільської ради та Графік фінансування підписані між Виконавчим комітетом Грушівської сільської ради та Головним управління Національної поліції в Дніпропетровській області.
 9. Для отримання фінансування Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області подає до Виконавчого комітету Грушівської сільської ради Заявку на фінансування за формою згідно з Додатком 2  до Рішення Про затвердження «Порядку використання субвенції з сільського бюджету державному бюджету на виконання заходів «Програми Поліцейський офіцер громади на 2021 рік» у 2021 році
 10. У разі не освоєння коштів субвенції протягом бюджетного 2021 року, залишки коштів, що не використані, повертаються до сільського бюджету Грушівської сільської ради. Повернення залишку коштів повинно бути не пізніше 20.12.2021 р.
 11. Отримувач коштів Субвенції щоквартально до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом, надає до Виконавчого комітету Грушівської сільської ради, звіт про використання коштів субвенції .
 12. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в Територіальних органах Державної казначейської служби України та проведення операцій з використання субвенції, а також відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
 13. Територіальні органи Державної казначейської служби України перераховують субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.12.2010 р. № 1132. При проведенні оплати бюджетних зобов’язань забезпечують дотримання вимог Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів затвердженого Наказом Кабінету Міністрів України від 23.08.2012 р. № 938 та Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами затвердженого Наказом Кабінету Міністрів України від 24.12.2012 р. № 1407.
 14. Використання коштів Субвенції за призначенням, яке не відповідає цьому Порядку, є нецільовим використанням бюджетних коштів, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.
 15. До 23 числа місяця, що настає за звітним роком Головний розпорядник коштів на підставі казначейського звіту про виконання місцевого бюджету за рік та зведених показників звітів отримувача коштів узагальнює інформацію щодо використання коштів Субвенції, готує звіт і подає його на розгляд сесії Грушівської сільської ради.

 

 

 

Грушівський сільський голова:                                       Сергій МАРИНЕНКО

 

  

Додаток 2

До рішення сесії Грушівської  сільської ради

 

 

 

ЗАЯВКА

на фінансування

Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області

для відділення №7 Криворізького районного управління поліції

на 2021 рік

 

 

Найменування кодів економічної класифікації видатків План на рік План на звітний період Профінансовано з початку року Касові видатки, всього Залишки на рахунку Місяць фінансування Залишки кредитів Пропозиції на фінансування Обґрунтування
Всього

 

 

 

Керівник                                                                  ______________ П.І.Б

(підпис)

 

Керівник бухгалтерської служби /

начальник планово-фінансового підрозділу        ______________ П.І.Б

(підпис)

 

 

 

Сільський голова С. В. Мариненко

Додатки :

Додаток