1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
VІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
28.04.2021 с. Грушівка № 114
Про угоду на відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне використання земельної ділянки за заявою громадянки Вчорашньої Наталі Миколаївни

Відповідно до статей 12, 22, 96, 206 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянки Вчорашньої Наталі Миколаївни про дозвіл на укладення угоди на відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне використання земельної ділянки на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

 

  1. Укласти з фізичною особою – підприємцем Вчорашньою Наталею Миколаївною угоду про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне використання земельної ділянки орієнтовною площею 0,0320 га, по вул. Олександра Довженка, 18б в с. Грушівка, Грушівської територіальної громади Дніпропетровської області, для провадження підприємницької діяльності (здійснення роздрібної торгівлі), строком на 5 (п’ять) місяців з 26.04.2021 року по 26.09.2021 року із встановленням розміру плати по угоді 6 % від нормативної грошової оцінки по населеному пункту.
  2. Громадянці Вчорашній Н. М. укласти з Грушівською сільською радою угоду про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне використання земельної ділянки по вул. вул. Олександра Довженка, 18б в с. Грушівка.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО