1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
VІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
23.06.2021 с. Грушівка № 121
Про скасування рішень сесій сільської ради

Враховуючи клопотання директорів закладів освіти Грушівської сільської ради, рекомендації виконавчого комітету Грушівської сільської ради та постійної комісії Грушівської сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Скасувати рішення сільської ради від 28 квітня 2021 року
  • №100 «Про створення юридичної особи – відділу освіти Грушівської сільської ради»
  • №101 «Про створення структурного підрозділу централізованої бухгалтерії відділу освіти Грушівської сільської ради»
  • №103 «Про передачу в оперативне управління та на баланс відділу освіти Грушівської сільської ради закладів освіти та культури комунальної власності Грушівської територіальної громади»
  1. Доручити постійній комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення (голова комісії Зарецький С.А.) досконало вивчити досвід створення юридичної особи – відділу освіти іншими громадами, зробити повний аналіз діяльності подібних установ з врахуванням всіх ризиків, які можуть виникнути при створенні юридичного відділу освіти.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО