1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14.07.2021 с. Грушівка № 136
Про зняття коштів з фонду оплати праці апарату виконавчого комітету Грушівської сільської ради

Керуючись ст 26, ст.47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із відповідними змінами та доповненнями), рішенням Грушівської сільської ради від 22 березня 2021 р. № 98 «Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Грушівської сільської ради», за рекомендацією постійної комісії Грушівської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, та соціально-економічного розвиту, сесія сільської рада:

ВИРІШИЛА

 

  1. Зняти кошти з фонду оплати праці апарату виконавчого комітету Грушівської сільської ради, рекомендувати сільському голові граничний розмір преміїювання працівників апарату виконавчого комітету, не більше 20% до кінця 2021р.
  2. Кошти від економії фонду оплати праці працівників апарату виконавчого комітету Грушівської сільської ради та Грушівського сільського голови направити на фінансування «Програми розвитку медико-санітарної допомоги Грушівської сільської обʼєднаної територіальної громади на 2021 рік» .
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію сільської ради з питань планування фінансування, бюджету, та соціально- економічного розвитку.

 

Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО