1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14.07.2021 с. Грушівка № 137
Про позбавлення премії сільського голови

Керуючись ст 26, ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; Постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із відповідними змінами та доповненнями); рішенням Грушівської сільської ради від 22 березня 2021 р. № 98 «Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Грушівської сільської ради», за рекомендацією постійної комісії Грушівської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету, та соціально-економічного розвиту, розглянувши подання Грушівського сільського голови сесія сільської ради:

ВИРІШИЛА

 

  1. Позбавити сільського голову Мариненко С.В. премії в розмірі 20% з липня та серпня місяця 2021 року, встановити розмір премії 0% до кінця поточного року.
  2. Кошти від економії фонду оплати праці сільського голови направити на фінансування «Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021рік ».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію сільської ради з питань планування фінансування, бюджету, та соціально- економічного розвитку.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО