1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14.07.2021 с. Грушівка № 140
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Семашину Сергію Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Відповідно до статей 12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 122, 126, 186 Земельного кодексу України, статей 25, 50 Закону України «Про землеустрій», пункту 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянина Семанишина Сергія Володимировича про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Семанишин Сергій Володимирович за адресою: с. Червоний Тік вул. Молодіжна, б/н Апостолівський район Дніпропетровська область» розроблену ФОП Білоконь О. О.
  2. Надати у власність громадянину Семанишину Сергію Володимировичу земельну ділянку загальною площею 0,25 га, розташовану за адресою: вул. Молодіжна, б/н, с. Червоний Тік, на території Грушівської територіальної громади Дніпропетровської області, кадастровий номер 1220389300:01:002:0149, цільове призначення 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  3. Громадянину Семанишину Сергію Володимировичу провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО