1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14.07.2021 с. Грушівка № 150
Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки у розмірі земельної частки (паю) для передачі її у власність громадянину Кошелєву Анатолію Вікторовичу на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

Відповідно до статей 12, 22, 79-1, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», статей 3, 5, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних часток власникам земельних часток (паїв)», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянина Кошелєва Анатолія Вікторовича про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки у розмірі земельної частки (паю) на території Грушівської територіальної громади Дніпропетровської області для передачі її у власність, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність Кошелєву Анатолію Вікторовичу відповідно до сертифікату на право на земельну частку (пай) ДП № 0304014 від 28 січня 2000 року, площею 5,250 га (згідно схеми поділу земельних часток паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колективної власності колишнього КСП ім. Ілліча на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області.
  2. Громадянину Кошелєву Анатолію Вікторовичу звернутися до землевпорядної організації для розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та, за наявності витягу з Державного земельного кадастру, подати технічну документацію до Грушівської сільської ради на затвердження.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО