1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 14/07/2021 року№153с. Грушівка
Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Назаренко Яні Федорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Відповідно до статей 12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, статей 25, 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянки Назаренко Яни Федорівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Дати громадянці Назаренко Яні Федорівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,15 га, за адресою: вул. Набережна, б/н, с. Токівське, Криворізький (колишній Апостолівський) район, Дніпропетровська область.
  2. Громадянці Назаренко Яні Федорівні впродовж двох років з дати прийняття цього рішення розробити проєкт землеустрою та, за наявності витягу з Державного земельного кадастру, подати до Грушівської сільської ради на затвердження.
  3. В разі невиконання пункту 2 рішення втрачає чинність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО