1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14.07.2021 с. Грушівка № 154
Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Попельнюку Валерію Олексійовичу

Відповідно до статей 12, 22, 33, 81, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянина Попельнюка Валерія Олексійовича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Дати громадянину Попельнюку Валерію Олексійовичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської об’єднаної територіальної громади (за межами села Усть-Кам’янка) Дніпропетровської області.
  2. Громадянину Попельнюку Валерію Олексійовичу звернутися до землевпорядної організації для розроблення проєкту землеустрою та впродовж двох років з дати прийняття цього рішення, за наявності витягу з Державного земельного кадастру, подати до Грушівської сільської ради на затвердження.
  3. В разі невиконання пункту 2 рішення втрачає чинність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО