1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
Х СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
27.08.2021 с. Грушівка № 167
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам на підставі розпорядження голови Апостолівської райдержадміністрації за заявою громадян Сидоренко Л. В., Свитки А. І. та Явтушенко О. М.

Відповідно до статей 12, 22, 33, 79-1, 81, 116, 118, 121, 122, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій», пункту 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадян Сидоренко Лариси Володимирівни, Свитки Анатолія Івановича та Явтушенко Олени Миколаївни про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

 

  1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на підставі розпорядження голови Апостолівської райдержадміністрації 17 громадян на території Ленінської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області» розроблений ПП «ГеоПро» з метою передачі земельних ділянок у власність із земель комунальної власності Грушівської сільської ради відповідно до розпорядження голови Апостолівської райдержадміністрації від 30 травня 2007 року № 261-р-07
  2. Громадянці Сидоренко Ларисі Володимирівні замовити в землевпорядній організації розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності Грушівської сільської ради.
  3. Громадянці Явтушенко Олені Миколаївні замовити в землевпорядній організації розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності Грушівської сільської ради із земельного масиву кадастровий номер 1220384400:01:002:0103.
  4. Громадянину Свитці Анатолію Івановичу замовити в землевпорядній організації розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності Грушівської сільської ради із земельного масиву кадастровий номер 1220384400:01:002:0105.
  5. Громадянам Сидоренко Л. В., Свитці А. І. та Явтушенко О. М.  після розроблення технічної документації та за наявності витягів з Державного земельного кадастру, подати зазначену документацію до Грушівської сільської ради на затвердження.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО