1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
IІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
26.11.2020 с. Грушівка № 18/ІІ-VIIІ
Про затвердження положення про конкурсну комісію з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурсних засадах та надання дозволу Грушівській сільській раді на розроблення проекту землеустрою .

Керуючись ст. 144 Конституції України, ст.ст. 25, 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », Земельним кодексом України, Законом України « Про оцінку земель», Законом України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності », наказом Фонду Державного майна України від 31.12.2015 року № 2075, « Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності із змінами, внесеними згідно з наказом Фонду державного майна № 47 від 16.01.2018 року», враховуючи рекомендації постійної комісії з земельних відносин та охорони природного середовища, з метою відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Грушівська сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити Положення про конкурсну комісію з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурсних засадах ( додається ).

 

  1. Затвердити склад конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурсних засадах ( додається).

 

  1. Затвердити регламент роботи комісії з питань конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурсних засадах ( додається).

 

  1. Надати дозвіл Грушівській сільській раді, Апостолівського району, Дніпропетровської області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 33,5 га,  цільове призначення: 16.00 Землі запасу ( земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам, або юридичним особам) ; категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 1220384400:01:002:0061, яка знаходиться на території Грушівської сільської ради, Апостолівського району, Дніпропетровської області,

 

  1. Дане рішення набирає чинності з дня офіційного оприлюднення на офіційному сайті Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.

 

  1. Контроль за  виконанням  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської  ради з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища .
Сільський голова С. В. Мариненко