1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
Х СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
27.08.2021 с. Грушівка № 180
Про зміну назви відділу освіти виконавчого комітету Грушівської сільської ради Дніпропетровської області та затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», з метою оптимізації роботи виконавчих органів сільської ради, вдосконалення системи управління установами освіти та культури комунальної власності Грушівської сільської ради, реалізації державної політики в галузі освіти, культури, молоді, спорту, створення умов для більш ефективного здійснення повноважень органу місцевого самоврядування, структурування функціональних напрямків діяльності, забезпечення ефективної їх роботи, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА

 

  1. Змінити назву відділу освіти виконавчого комітету Грушівської сільської ради Дніпропетровської області на відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Грушівської сільської  ради  Дніпропетровської області.
  2. Затвердити Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Грушівської сільської  ради  Дніпропетровської області у новій редакції (додається).
  3. Положення про відділ освіти, затверджене рішенням сесії Грушівської сільської ради від 10.07.2018 року № 194/Х-VІІ-4 вважати таким, що втратило чинність.
  4. Внести зміни до структури та штатного розпису виконавчого комітету Грушівської сільської ради  Дніпропетровської області.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення (голова комісії Зарецький С.А.)
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО