1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.10.2021 с. Грушівка № 188
Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Грушівський ліцей Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» та затвердження Статуту в новій редакції

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», керуючись ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», розглянувши погоджений постійною депутатською комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення Статут у новій редакції, з метою приведення установчих документів закладів загальної середньої освіти Грушівської сільської ради у відповідність до норм чинного законодавства України у сфері освіти, сільська рада,

ВИРІШИЛА

  1. Внести зміни до Статуту комунального закладу «Грушівський ліцей Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» (ідентифікаційний код юридичної особи  20291979), а саме: пункт 1.5. викласти в новій редакції: «Юридична адреса ліцею: вулиця Садова, 22, село Грушівка, Криворізький район, Дніпропетровська  область, Україна, 53850» та затвердити Статут комунального закладу «Грушівський ліцей Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» в новій редакції (додається). 
  2. Доручити директору комунального закладу «Грушівський ліцей Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» Юртаєвій Г.Р. провести державну реєстрацію Статуту відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення (голова комісії Зарецький С.А.)
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО