1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
IІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
26.11.2020 с. Грушівка № 19/ІІ-VIIІ
Про створення Комісії з розгляду та вирішенню земельних спорів та затвердження Порядку розгляду та вирішення земельних спорів на території Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.

Відповідно до Конституції України, Цивільного кодексу України, Земельного кодексу України, Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », Закону України
« Про оренду землі», враховуючи рекомендації постійної комісії з земельних відносин та охорони природного середовища, з метою забезпечення об’єктивного і своєчасного вирішення земельних спорів в межах територіальної громади щодо меж земельних ділянок, що перебувають у власності або користуванні громадян, та додержання правил добросусідства, Грушівська сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Створити та затвердити склад комісії з розгляду та вирішенню земельних спорів на території Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області ( додається).

 

  1. Затвердити Порядок розгляду та вирішення земельних спорів на території Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області ( додається ).

 

  1. Дане рішення набирає чинності з дня офіційного оприлюднення на офіційному сайті Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.

 

  1. Контроль за  виконанням  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської  сільської  ради з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього    середовища.
Сільський голова С. В. Мариненко