1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.10.2021 с. Грушівка № 194
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Заході Олександру Миколайовичу

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», керуючись ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», розглянувши погоджений постійною депутатською комісією з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення Статут у новій редакції, з метою приведення установчих документів закладів загальної середньої освіти Грушівської сільської ради у відповідність до норм чинного законодавства України у сфері освіти, сільська рада,

ВИРІШИЛА

  1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Заході Олександру Миколайовичу за адресою: Грушівська сільська рада (Токівська с/р) Апостолівський район Дніпропетровська область» розроблений ФОП Білоконь О. О.
  2. Надати у власність громадянину Заході Олександру Миколайовичу земельну ділянку загальною площею 1,8693 га, на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області, кадастровий номер 1220389300:01:001:0063, цільове призначення 01.03 – для ведення особистого селянського господарства.
  3. Громадянину Заході Олександру Миколайовичу провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО