1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.10.2021 с. Грушівка № 197
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та надання земельної ділянки у власність громадянам Куменку О. М., Куменко В. І. та Куменку С. О.

Відповідно до статей 12, 38, 40, 79-1, 81, 89, 116, 118, 121, 122, 126, 186 Земельного кодексу України, статей 25, 55 Закону України «Про землеустрій», пункту 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадян Куменка Олександра Миколайовича, Куменко Валентини Іванівни та Куменка Сергія Олександровича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області та надання земельної ділянки у власність, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Затвердити «Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)) гр. Куменку Олександру Миколайовичу, Куменко Валентині Іванівні та Куменку Сергію Олександровичу вул. Набережна, буд. 1, с. Грушівка, на території Грушівської сільської ради, Криворізького (Апостолівського) району Дніпропетровської областї» розроблену ТОВ «ЮРІСТЕК ГРУП»
  2. Надати у власність громадянам Куменку Олександру Миколайовичу, Куменко Валентині Іванівні та Куменку Сергію Олександровичу земельну ділянку загальною площею 0,1487 га, розташовану за адресою: вулиця Набережна, 1 в селі Гушівка, на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області, кадастровий номер 1220384400:02:002:0448, цільове призначення 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  3. Громадянам Куменку О. М., Куменко В. І. та Куменку С. О. провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО