1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.10.2021 с. Грушівка № 204
Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коханцю Валерію Леонідовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Відповідно до статей 12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, статей 25, 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянина Коханця Валерія Леонідовича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Дати громадянину Коханцю Валерію Леонідовичу дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,25 га, за адресою: вул. Шосейна, 100, с. Грушівка, Криворізький (колишній Апостолівський) район, Дніпропетровська область.
  2. Громадянину Коханцю Валерію Леонідовичу впродовж двох років з дати прийняття цього рішення розробити проєкт землеустрою та, за наявності витягу з Державного земельного кадастру, подати до Грушівської сільської ради на затвердження.
  3. В разі невиконання пункту 2 рішення втрачає чинність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО