1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.10.2021 с. Грушівка № 206
Про проведення інвентаризації земельних ділянок за адресами: селище Токівське, вулиця Верхня, 42; село Грушівка, вулиця Приморська, 47.

Відповідно до ст. 12, 38, 791, 122, Земельного Кодексу України, ст. 19, 25, 57, 67 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення інвентаризації земель», керуючись пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву директора КНП «ЦПМСД Грушівської сільської ради» Токівої Н. В. про присвоєння кадастрових номерів на земельні ділянки за адресами: селище Токівське, вулиця Верхня, 42; село Грушівка, вулиця Приморська, 47 на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Провести інвентаризацію земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги для розташування лікарні та її матеріально-технічної бази (цільове призначення 03.03) за адресами: селище Токівське, вулиця Верхня, 42, орієнтовною площею 2,0 га та село Грушівка, вулиця Приморська, 47 орієнтовною площею 4,0 га на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.
  2. Сільському голові укласти договір із землевпорядною організацією про виконання робіт з інвентаризації земельних ділянок.
  3. Дозволити здійснення фінансування робіт за рахунок коштів інших джерел, що не заборонені законом.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО