1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
IІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
26.11.2020 с. Грушівка № 21/ІІ-VIIІ
Про надання дозволу на розробку проекту ( документації) із землеустрою щодо відведення земельної ділянки , а саме 15,0000 га передачу її в оренду на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області, для видобування гранітів для виробництва щебеню будівельного та каменю бутового.

Розглянувши заяву Приватного Підприємства « Техінвест МТ» в особі директора Соловйова Олександра Павловича, який діє на підставі витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб-підприємців та громадських формувань і наказу № 1 по ПП « Техінвест МТ від 24.03.2011 року про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її в оренду для видобування гранітів для виробництва щебеню будівельного та каменю бутового на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району , Дніпропетровської області , керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , ст.ст. 81,116, 118,121 Земельного кодексу України, розпорядженням КМУ №60-р від 31.01.2018 року « Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», Грушівська сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл Приватному Підприємству « Техінвест МТ»,  на розробку   проекту   землеустрою  щодо   відведення  15, 0000 гектарів земельної  ділянки та передачі  її в оренду , для  видобування гранітів для виробництва щебеню будівельного та каменю бутового ,   на   території  Грушівської  сільської  об’єднаної  громади  Апостолівського району, Дніпропетровської області з земельного масиву кадастровий номер 1220384400:01:001:0058 Цільове призначення 11.01 – Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.
  2. Рекомендувати укласти    договір   зі    спеціалізованою    проектною     організацією      на    підготовку матеріалів  із  землеустрою   на   дану   земельну   ділянку .
  3. Контроль за  виконанням  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської  ради з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, надіслати письмові роз’яснення.
Сільський голова С. В. Мариненко