1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.12.2021 с. Грушівка № 216
Про внесення змін та доповнень до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Грушівської сільської ради, та затвердження його у новій редакції

Відповідно до пункту 4 статті 25, пункту 2 статті 26 Закону України «Про освіту», статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, з метою визначення загальних засад проведення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти, сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Внести зміни та доповнення до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, затвердженого рішенням Грушівської сільської ради від 22 березня 2019 року №226/ХХІІІ-VІІ-1, виклавши його в новій редакції (додається).
  2. Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Грушівської сільської ради Дніпропетровської області у новій редакції.
  3. Визнати таким, що втратило чинність Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, затверджене рішенням Грушівської сільської ради від 22 березня 2019 року №226/ХХІІІ-VІІ-1.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення (голова комісії Зарецький С.А.)
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО

Додатки :

Положення про конкурс (нова редакція), додатки