1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.12.2021 с. Грушівка № 227
Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам Радченко Катерині Олександрівні та Данюку Олександру Михайловичу

Відповідно до статей 12, 20, 22, 81, 122, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 25, 50 Закону України «Про землеустрій», пункту 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви громадян Радченко Катерини Олександрівни та Данюка Олександра Михайловича про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

 1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Радченко Катерина Олександрівна за адресою: на території Грушівської сільської ради Криворізький район Дніпропетровська область» розроблений ФОП Білоконь О. О.
  • Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 6,9650 га, кадастровий номер 1220389300:01:001:0152, що належить на праві приватної власності громадянці Радченко Катерині Олександрівні, з КВЦПЗ 01.02 – Для ведення фермерського господарства на КВЦПЗ 01.01 – Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  • Громадянці Радченко Катерині Олександрівні здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку за цільовим призначенням 01.01 – Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 2. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Данюк Олександр Михайлович за адресою: на території Грушівської сільської ради Криворізький район Дніпропетровська область» розроблений ФОП Білоконь О. О.
  • Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 6,9650 га, кадастровий номер 1220389300:01:001:0151, що належить на праві приватної власності громадянину Данюку Олександру Михайловичу, з КВЦПЗ 01.02 – Для ведення фермерського господарства на КВЦПЗ 01.01 – Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  • Громадянину Данюку Олександру Михайловичу здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку за цільовим призначенням 01.01 – Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО