1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.12.2021 с. Грушівка № 232
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Олега Литвина, 8, в селі Грушівка

Відповідно до статей 12, 38, 40, 79-1, 122, 126, 186 Земельного кодексу України, статей 19, 25, 57 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення інвентаризації земель», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Затвердити «Технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Грушівська сільська рада за адресою: Дніпропетровська область Криворізький район с. Грушівка, вулиця Олега Литвина, 8» розроблену ФОП Середою Л. А.
  2. Зареєструвати право комунальної власності на земельну ділянку загальною площею 0,1226 га, розташовану за адресою: вулиця Олега Литвина, 8 в селі Грушівка на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області, кадастровий номер 1220384400:02:002:0459, цільове призначення 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО