1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.12.2021 с. Грушівка № 236
Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мартиновій Ганні Миколаївні

Відповідно до статей 12, 38, 40, 79-1, 81, 116, 118, 121, 122, Земельного кодексу України, статей 25, 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянки Мартинової Ганни Миколаївни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Дати громадянці Мартиновій Ганні Миколаївні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,25 га, за адресою: вул. Калинова, 3, с. Грушівка, Криворізький (колишній Апостолівський) район, Дніпропетровська область.
  2. Громадянці Мартиновій Ганні Миколаївні впродовж двох років з дати прийняття цього рішення розробити проєкт землеустрою та, за наявності витягу з Державного земельного кадастру, подати до Грушівської сільської ради на затвердження.
  3. В разі невиконання пункту 2 рішення втрачає чинність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО