1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
IІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
26.11.2020 с. Грушівка № 24/ІІ-VIIІ
Про відмову у наданні земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.

Розглянувши заяви фізичних осіб Безус Максима Володимировича і Донець Ганни Прокопівни , про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району , Дніпропетровської області , керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , ст.ст. 81,116, 118,121 Земельного кодексу України, розпорядженням КМУ №60-р від 31.01.2018 року « Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», Грушівська сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Відмовити у наданні дозволу, фізичній особі Безус Максиму Володимировичу,  на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та передачі  її у  власність , для  ведення особистого селянського господарства  на території  Грушівської  сільської  об’єднаної  громади  Апостолівського району, Дніпропетровської області, на підставі ч.4 ст. 116 Земельного кодексу України,  передача земельної ділянки безоплатно у власність громадян у межах  норми, провадиться один раз по кожному виду використання.
  2. Фізичній особі Безус Максиму Володимировичу було безоплатно передано земельну ділянку площею 0,7414 га , кадастровий номер 1220389300:06:005:0004 для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.
  3. Відмовити у наданні дозволу, фізичній особі Донець Ганні Прокопівні, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність, для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної громади Апостолівського району Дніпропетровської області, на підставі ч. 4 ст.116 Земельного кодексу України, передача земельної ділянки безоплатно у власність громадян у межах норми, провадиться один раз по кожному виду використання.
  4. Фізичній особі Донець Ганні Прокопівні було безоплатно передано земельну ділянку площею 0,1382 га, , кадастровий номер 1220384400:021:002:0745 для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.
  5. Контроль за  виконанням  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської  ради з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
Сільський голова С. В. Мариненко