1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
ХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.12.2021 с. Грушівка № 240
Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам Стратуці Ярославу Сергійовичу та Стратуці Оксані Василівні

Відповідно до статей 12, 22, 33, 81, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, , керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви громадян Стратуци Ярослава Сергійовича та Стратуци Оксани Василівни про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Відмовити громадянину Стратуці Ярославу Сергійовичу в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області керуючись пунктом 9 статті 118 Земельного кодексу України.
  2. Відмовити громадянці Стратуці Оксані Василівні в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області керуючись пунктом 9 статті 118 Земельного кодексу України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО