1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XIV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
25.03.2022 с. Грушівка № 247
Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду ТОВ «ТОКІВСЬКИЙ ГРАНКАР’ЄР» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області

Відповідно до статей 12, 66, 93, 122, 124, 134, 186 Земельного кодексу України, статті 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», статтей 285-288 Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про оцінку земель», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву ТОВ «ТОКІВСЬКИЙ ГРАНКАР’ЄР» про укладення договору оренди та затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Криворізького району Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійної комісії Грушівської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити «Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду ТОВ «ТОКІВСЬКИЙ ГРАНКАР’ЄР» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (код 11.01) на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Криворізького району Дніпропетровської області» розроблену ТОВ «КРІКОН-ГЕО»
  2. Затвердити нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 11,9320 га, кадастровий номер 1220389300:01:002:0170, у сумі 15 210 006,77 грн. (п’ятнадцять мільйонів двісті десять тисяч шість гривень 77 копійок) на підставі технічної документації з нормативної грошової оцінки розробленої ТОВ «КРІКОН-ГЕО»
  3. Укласти з товариством з обмеженою відповідальністю “ТОКІВСЬКИЙ ГРАНКАР’ЄР” договір оренди земельної ділянки для видобування гранітів для виробництва щебеню будівельного та каменю бутового за КВЦПЗ 11.01 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, загальною площею 11,9320 га, кадастровий номер 1220389300:01:002:0170, із земель комунальної власності Грушівської сільської ради, на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Криворізького району Дніпропетровської області, терміном на 20 (двадцять) років.
  4. Встановити розмір орендної плати 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.
  5. Товариству з обмеженою відповідальністю “ТОКІВСЬКИЙ ГРАНКАР’ЄР” у визначений законами термін подати інформацію щодо укладення додаткової угоди до органів ГУ ДПС в Дніпропетровській області.
  6. Враховуючи Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану» цей договір набирає чинності з дня його укладення (підписання сторонами). Державну реєстрацію права оренди земельної ділянки здійснити одразу як виникне така можливість.
  7. Підготовку матеріалів для здійснення процедури укладення договору оренди земельної ділянки доручити начальнику фінансового відділу Грушівської сільської ради Ганжі О. А. та головному спеціалісту з земельних питань, містобудування та архітектури Пелих Т. В.
  8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО