1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16.06.2022 с. Грушівка № 267
Про відкриття кодів програмної класифікації видатків бюджету та рахунків загального фонду бюджету

Керуючись Законом України № 157-УІІ « Про добровільне об’єднання територіальних громад», , відповідно до Конституції України, керуючись Бюджетним кодексом України, змінами до Бюджетного кодексу , законами України « Про місцеве самоврядування в Україні», « Про Державний бюджет України на 2022рік», наказом № 758 від 22.06.2012 року « Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби в Україні» Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. З метою проведення видатків за програмою «Поліцейський офіцер громади», та програмою «Про затвердження програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру відкрити КПКВБ 0219800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально- економічного розвитку регіонів», та рахунок загального фонду.
  2. З метою проведення видатків по компенсаційним виплатам за пільговий проїзд громадян залізничним транспортом, відкрити КПКВБ 0213035 «Компенсаційні виплатам за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення», та рахунок загального фонду бюджету.
  3. З метою проведення видатків по землеустрою, відкрити КПКВБ 0217130 «Заходи з землеустрою», та рахунок загального фонду бюджету.
  4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з    питань планування фінансування, бюджету, та соціально- економічного розвитку .
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО