1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXVII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
30.08.2019 с. Грушівка № №267/XXVII-VII
Про призначення відповідальних осіб

Відповідно до статті 18 Закону України «Про адміністративні послуги», з метою покращення матеріально-технічного забезпечення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Пирятинської міської ради, на виконання Угоди про партнерство з Проектом «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» - Компонент 2 «Створення Центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» (раунд 2), керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

ВИРІШИЛА:

  1. Призначити першого заступника сільського голови О.А. Ганжу відповідальною особою за модернізацію ЦНАП.
  2. Відповідальною особою за отримання матеріально-технічних цінностей (меблів, комп’ютерної техніки, ознакування та програмного забезпечення) призначити начальника відділу (центру) надання адміністративних послуг Т.М.Шульгу.
  3. Уповноважити начальника відділу (центру) надання адміністративних послуг Т.М. Шульгу на підписання актів прийому-передачі матеріально-технічних цінностей та іншої необхідної документації.
  4. Відповідальною особою за проведення інвентаризації та бухгалтерський облік отриманих матеріально-технічних визначити головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності О.О.Губу.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко