1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16.06.2022 с. Грушівка № 271
Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області

Відповідно до статей 12, 73, 93, 122, 124, 134 Земельного кодексу України, статті 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту (шафовий газо-регуляторний пункт) на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області, площею 0,0120 га, цільове призначення 06 – Для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту.

2. Приватному акціонерному товариству АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»:

2.1. Замовити розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

2.2. Подати розроблений проєкт землеустрою, за наявності витягу з Державного земельного кадастру, до Грушівської сільської ради на затвердження.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО