1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16.06.2022 с. Грушівка № 272
Про внесення змін до договору оренди від 15 березня 2008 року земельної ділянки, що перебуває в користуванні ТОВ «Камінь України

Відповідно до статей 12, 37, 93, 122, Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про оцінку земель», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву ТОВ «Камінь України» про внесення змін до договору оренди від 15 березня 2008 року земельної ділянки, що перебуває в користуванні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійної комісії Грушівської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до договору оренди від 11 квітня 2006 року щодо користування земельною ділянкою загальною площею 0.1010 га з кадастровим номером 1220389300:03:003:0004, що перебуває в оренді ТОВ «Камінь України», а саме:
  • Внести зміни в преамбулу в частині найменування ОРЕНДОДАВЦЯ і ОРЕНДАРЯ.
  • Встановити розмір орендної плати 6 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.
  • Умови договору далі по тексту привести у відповідність до чинного законодавства.
 2. Всі зміни, що внесені до вищезазначеного договору зазначити в Додатковій угоді. Додаткову угоду (додаток) вважати невід’ємною частиною цього рішення.
 3. Орендарю в 10-денний термін укласти Додаткову угоду до договору оренди землі від 11 квітня 2006 року.
 4. Доручити Грушівському сільському голові Мариненку С. В. укласти Додаткову угоду до договору оренди землі від 11 квітня 2006 року згідно даного рішення.
 5. Враховуючи Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану» цей договір набирає чинності з дня його укладення (підписання сторонами). Державну реєстрацію права оренди земельної ділянки здійснити одразу як виникне така можливість. Обов’язок по реєстрації Додаткової угоди покладається на Орендаря.
 6. Орендарю у визначений законами термін подати інформацію щодо укладення Додаткової угоди до органів ГУ ДПС в Дніпропетровській області.
 7. Підготовку матеріалів для здійснення процедури укладення Додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки доручити начальнику фінансового відділу Грушівської сільської ради Ганжі О. А. та головному спеціалісту з земельних питань, Гуржій А.С.
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО