1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16.06.2022 с. Грушівка № 274
Про надання дозволу на консалтингові послуги у сфері землеустрою: збір вихідних даних щодо визначення складу та переліку земель Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

На підставі висновку та рекомендації постійної комісії про збір вихідних даних щодо визначення складу та переліку земель Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 186 Земельного Кодексу України та ст. 46 Закону України "Про землеустрій", враховуючи висновок та рекомендацію постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва, постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного і культурного розвитку, планування і обліку, бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Погодити проведення консалтингових послуг у сфері землеустрою: збір вихідних даних, робота по виявленню і визначення складу та переліку земель Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, аналіз отриманих даних, виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів та надання висновків з даного дослідження і перспективи подальшого розвитку та освоєння земель на території Грушівської сільської ради.
  2. Доручити виконкому Грушівської сільської ради виконувати функції замовника на консалтингові послуги у сфері землеустрою: збір вихідних даних щодо визначення складу та переліку земель Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, зазначеної в п. 1 цього рішення, в проектній організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію).
  3. Доручити сільському голові укласти договір на консалтингові послуги у сфері землеустрою з організацією, яка має відповідний дозвіл (ліцензію)
  4. Консалтингові послуги у сфері землеустрою здійснити за рахунок бюджету Грушівської сільської ради.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, адміністративно- територіального устрою, будівництва та постійну депутатську комісію з питань соціально- економічного і культурного розвитку, планування і обліку, бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, соціального захисту населення.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО