1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16.06.2022 с. Грушівка № 276
надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 5,00 га в натурі на місцевості ТОВ «БЕЮТАГА» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язане з користуванням надрами на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

Відповідно до статей 12, 66, 93, 122, 124, 134 Земельного кодексу України, статті 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву ТОВ «БЕЮТАГА» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язане з користуванням надрами на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати ТОВ «БЕЮТАГА» дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язане з користуванням надрами на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, площею 5,000 га, цільове призначення 01 – Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «БЕЮТАГА»:

2.1 Замовити розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

2.2 Подати розроблену технічну документацію із землеустрою, за наявності витягу з Державного земельного кадастру, до Грушівської сільської ради на затвердження.

  1. Надати ТОВ «БЕЮТАГА» дозвіл на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,00 га, що знаходиться в постійному користуванні ТОВ «БЕЮТАГА» згідно державного акту серія І-ДП №007113 зареєстрований 09.04.1997 року за №62.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО