1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XVІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
12.07.2022 с. Грушівка № 285
Про внесення змін до договору оренди землі від 11 квітня 2006 року, що перебуває в користуванні ФОП Доля Олексія Анатолійовича

Відповідно до статей 12, 37, 93, 122, Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про оцінку земель», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання ФОП Доля О.А. про укладання Додаткової угоди про внесення змін в Договір оренди землі від 11 квітня 2006 року земельної ділянки, що перебуває в користуванні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійної комісії Грушівської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до договору оренди землі від 11 квітня 2006 року щодо користування земельною ділянкою загальною площею 15.0004 га з кадастровим номером 1220389300:01:049:0421, що перебуває в оренді ФОП Доля О.А., а саме:
  • у відповідності до Закону України «Про оренду землі» ст..8, пункт 27 договору оренди землі від 11 квітня 2006 року доповнити пунктом: – Орендар за письмовою згодою Орендодавця в праві передавати земельну ділянку в суборенду юридичним чи фізичним особам без зміни цільового призначення земельної ділянки.
  • Плата за суборендуземельних ділянок не може перевищувати орендну плату. Різниця між нарахованою платою за суборенду і тією  її частиною,  яку  отримує  орендар,  спрямовується до державного або місцевого бюджету.
  • Умови договору привести у відповідність до чинного законодавства
 2. Всі зміни, що внесені до вище зазначеного договору зазначити в Додатковій угоді. Додаткову угоду (додаток) вважати невід’ємною частиною цього рішення.
 3. Орендарю в 10-денний термін укласти Додаткову угоду до договору оренди землі від 11 квітня 2006 року.
 4. Доручити Грушівському сільському голові Мариненку С. В. укласти Додаткову угоду до договору оренди землі від 11 квітня 2006 року згідно даного рішення.
 5. Враховуючи Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану» цей договір набирає чинності з дня його укладення (підписання сторонами). Державну реєстрацію права оренди земельної ділянки здійснити одразу як виникне така можливість. Обов’язок по реєстрації Додаткової угоди покладається на Орендаря.
 6. Орендарю у визначений законами термін подати інформацію щодо укладення Додаткової угоди до органів ГУ ДПС в Дніпропетровській області.
 7. Підготовку матеріалів для здійснення процедури укладення Додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки доручити начальнику фінансового відділу Грушівської сільської ради Ганжі О. А. та головному спеціалісту з земельних питань, Гуржій А.С.
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО