1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XVІІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
12.07.2022 с. Грушівка № 286
Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії VIІI скликання Грушівської сільської ради Дніпропетровської області від 16.06.2022 року № 275 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 3,00 га в натурі на місцевості ТОВ «БЕЮТАГА» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язане з користуванням надрами на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

Відповідно до статей 12, 66, 93, 122, 124, 134 Земельного кодексу України, статті 19, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання головного спеціаліста із земельних питань Грушівської сільської ради Гуржій А.С. про уточнення юридичної назви суб’єкта господарювання, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення сімнадцятої сесії VIІI скликання Грушівської сільської ради Дніпропетровської області від 16.06.2022 року № 275, а саме викласти в такій редакції: «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 3,00 га в натурі на місцевості ТОВ фірма «БЕЮТАГА» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язане з користуванням надрами на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області.
  2. Надати ТОВ фірма «БЕЮТАГА» дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, що пов’язане з користуванням надрами на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, площею 3,00 га, цільове призначення 01 – Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.
  3. ТОВ фірма «БЕЮТАГА»:
    • Замовити розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості.
    • Подати розроблену технічну документацію із землеустрою, за наявності витягу з Державного земельного кадастру, до Грушівської сільської ради на затвердження.
  4. Надати ТОВ фірма «БЕЮТАГА» дозвіл на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 3,00 га, що знаходиться в постійному користуванні ТОВ фірма «БЕЮТАГА» згідно державного акту серія І-ДП №007111 зареєстрований 09.04.1997 року за №63.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО