1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXVIIІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
18.10.2019 с. Грушівка № 289/XXVIІI-VII
«Про передачу у тимчасове користування точок обліку електричної енергії, що знаходяться на балансі КП «Вогник» мешканцям Грушівської сільської ради»

Відповідно до ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно Закону України від 05.02.2015 року №157/VII «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розглянувши звернення керівника комунального підприємства Грушівської сільської ради «Вогник» та мешканців села Червоний Тік Грушівської сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на передачу у тимчасове користування мешканцям Грушівської сільської ради наступних точок обліку електричної  енергії, що знаходяться на балансі КП «Вогник»:
  • Свердловина №1 (с.Червоний Тік)
  • Свердловина №2 (с.Червоний Тік)
  • Свердловина №3 (с.Червоний Тік)
  1. Зміни технічних параметрів переданих у тимчасове користування точок обліку електричної енергії в подальшому проводити за погодження Виконавчого комітету Грушівської сільської ради Дніпропетровської області
  2. Процес передачі у тимчасове користування зазначених вище точок обліку електричної енергії проводити за погодженням з АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» та ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги».
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко