1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21.09.2022 с. Грушівка № 293
Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу) (ГРП) на території Дніпропетровської області, Криворізький район, Грушівська сільська рада, с. Червоний Тік, вул. Шкільна, 2.

Відповідно до статей 12, 73, 93, 122, 124, 134 Земельного кодексу України, статті 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу) (ГРП) на території Дніпропетровської області, Криворізький район, Грушівська сільська рада, с. Червоний Тік, вул. Шкільна, 2, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу) (ГРП) на території Дніпропетровської області, Криворізький район, Грушівська сільська рада, с. Червоний Тік, вул. Шкільна, 2, площею 0,0100 га, цільове призначення 04 (КВЦПЗ).
  2. Акціонерному товариству «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»:
    • Замовити розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
    • Подати розроблений проєкт землеустрою, за наявності витягу з Державного земельного кадастру, до Грушівської сільської ради Дніпропетровської області на затвердження.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО