1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21.09.2022 с. Грушівка № 295
Про надання дозволу на розробку Детального плану території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами АТ «Гірничовидобувний і Каменеобробний Комбінат «БІЛИЧІ

Відповідно до ст. 10, 19, 24, 25 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» розділу X пункт 23 Земельного кодексу України, статті 45-1 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву АТ «Гірничовидобувний і Каменеобробний Комбінат «БІЛИЧІ» про надання дозволу на розробку Детального плану території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати Акціонерному Товариству «Гірничовидобувний і Каменеобробний Комбінат «БІЛИЧІ» дозвіл на розробку Детального плану території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, яка межує з земельною ділянкою площею 2,8388 га, кадастровий номер 1220389300:01:405:0010 , що перебуває в оренді АТ «Гірничовидобувний і Каменеобробний Комбінат «БІЛИЧІ». На земельній ділянці розташований комплекс будівель та споруд що обліковується на балансі підприємства.
  2. АТ «Гірничовидобувний і Каменеобробний Комбінат «БІЛИЧІ»:
    • Замовити розробку Детального плану території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області .
    • Подати розроблений Детальний план території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області на затвердження.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО