1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21.09.2022 с. Грушівка № 294
Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту (право на розміщення об’єктів трубопровідного транспорту) АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» для розміщення та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту на території с. Червоний Тік, Грушівської сільської ради, Криворізького району, Дніпропетровської області

Відповідно до статей 12, 73, 99, 124-1, Земельного кодексу України, статті 20, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту (право на розміщення об’єктів трубопровідного транспорту) на території с. Червоний Тік, Грушівської сільської ради, Криворізького району, Дніпропетровської області, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення з метою встановлення земельного сервітуту (право на розміщення об’єктів трубопровідного транспорту) на території с. Червоний Тік, Грушівської сільської ради, Криворізького району, Дніпропетровської області, площею 0,0150 га, цільове призначення 06 (КВЦПЗ) – Для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту .
  2. Акціонерному товариству «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»:
    • Замовити розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту (право на розміщення об’єктів трубопровідного транспорту).
    • Подати розроблений проєкт землеустрою, за наявності витягу з Державного земельного кадастру, до Грушівської сільської ради Дніпропетровської області на затвердження.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО