1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21.09.2022 с. Грушівка № 296
Про надання дозволу на розробку Детального плану території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства ТОВ «К.І.К.

Відповідно до ст. 10, 19, 24, 25 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» розділу X пункт 23 Земельного кодексу України, статті 45-1 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву ТОВ «К.І.К.» про надання дозволу на розробку Детального плану території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати Товариству з Обмеженою Відповідальністю «К.І.К.» дозвіл на розробку Детального плану території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, яка межує з земельною ділянкою площею 1,7037 га, кадастровий номер 1220389300:01:405:0007 , що перебуває в оренді підприємства. На земельній ділянці розташований комплекс будівель та споруд що належать на праві власності ТОВ «К.І.К.» згідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №2393218412203 від 24.06.2021 року.
  2. Товариству з Обмеженою Відповідальністю «К.І.К.»:
    • Замовити розробку Детального плану території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області .
    • Подати розроблений Детальний план території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області на затвердження.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО