1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXVIIІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
18.10.2019 с. Грушівка № 296/XXVIІI-VII
«Про прийняття до комунальної власності Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області в особі Грушівської сільської ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності»

Відповідно до ст.ст. 15-1, 117, 122 Земельного Кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 року № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», керуючись ст.ст. 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Меморандуму про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі земель державної власності у комунальну власність Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, Наказу Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області № 4-2427/15-19-СГ від 03 жовтня 2019 року «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність» та Акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної власності у комунальну власність, Технічної документацією із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти від Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області у комунальну власність Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області в особі Грушівської сільської ради Дніпропетровської області земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення загальної площею 59,2000 га на території Грушівської сільської ради за межами населених пунктів згідно Акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної власності у комунальну власність від 03.10.2019 року.

На використання земельних ділянок встановлено обмеження та право власності обтяжено правами інших осіб згідно з додатком до Акту приймання-передачі.

  1. Призначити відповідальною особою, для здійснення реєстраційних дій, щодо державної реєстрації права комунальної власності Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області в особі Грушівської сільської ради Дніпропетровської області на вказані у додатку до Акту приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної власності у комунальну власність від 03.10.2019 року земельні ділянки загальною площею 59,2000 га спеціаліста з комунальних питань Виконавчого комітету Грушівської сільської ради Дніпропетровської області Приходька Артема Юрійовича (код ІНН 3131004374).

Уповноважити спеціаліста з комунальних питань Виконавчого комітету Грушівської сільської ради Дніпропетровської області Приходька Артема Юрійовича вчиняти всі необхідні реєстраційні дії та підписувати відповідні документи.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємства та сфер послуг.
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко