1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21.09.2022 с. Грушівка № 301
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «ПЕЕМ«ЦЕК» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в межах населеного пункту с. Грушівка, вул. Довженка Олександра, 35-А Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

Відповідно до статей 12, 76, 93, 122, 124, 134, 186 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву представника ПрАТ «ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»» про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в межах населеного пункту с. Грушівка, вул. Довженка Олександра, 35 А Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ – 14.02) в межах населеного пункту с. Грушівка, вул. Довженка Олександра, 35-А, Криворізького району Дніпропетровської області» розроблений ФОП Кошеленко Євген Олександрович.
 2. Надати ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» земельну ділянку загальною площею 0,0056 га, кадастровий номер 1220384400:02:002:0438, що розташована в межах населеного пункту с. Грушівка, вул. Довженка Олександра, 35-А, Грушівська сільська рада Дніпропетровської області в оренду за цільовим призначенням 02 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (КВПЦЗ).
 3. Приватному акціонерному товариству «ПЕЕМ «ЦЕК»:
  • Укласти з Грушівською сільською радою у встановленому порядку договір оренди землі.
  • Провести державну реєстрацію права користування земельною ділянкою на підставі укладеного договору оренди, згідно з вимогами Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  • Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог чинного земельного законодавства України.
 4. Підготовку матеріалів для здійснення процедури укладення договору оренди земельної ділянки доручити начальнику фінансового відділу Грушівської сільської ради Ганжі О. А. та головному спеціалісту з земельних питань, Гуржій А.С.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО